Ülkeler | Vizeler

Litvanya

Kategori: Schengen Ülkeleri

Litvanya vizesi, bir Schengen vizesidir. Litvanya Schengen vizesi maksimum 90 gün olarak verilirken 90 günden daha uzun bir süre alınacak olan Litvanya vizesi başvuruları ise direk olarak Litvanya Konsolosluğu İstanbul ve Litvanya Büyükelçiliği Ankara’ya yapılmalıdır. 
Daha önce Schengen vizesi olmayan başvuru sahiplerini Litvanya Konsolosluğu görmek isterken bu durum Litvanya vizesi için bir mülakat olacaktır.

Litvanya vize işlemleri için son 10 yıl içerisinde alınmış yeni bir görünüme sahip pasaportların tercih edilmesi gerekirken, pasaportunuzun en az 2 boş sayfası ve seyahatinizin bitiş tarihinden itibaren en az 3 ay geçerliliği bulunmalıdır. Pasaportunuzun son 10 yıl içinde alınmış olması zorunlu bir yönetmeliktir.

Erasmus programıyla Litvanya'da eğitim görmek isteyen öğrencilerin, Erasmus davetiyesi elinize ulaştığı zaman kısa süre içinde Litvanya vize başvurunuzu gerçekleştiriniz. Unutulmamalı ki; Litvanya Konsolosluğu, gerek gördüğü zaman ek dosya talep etmektedir. Bunu göz önünde bulundurarak Litvanya vize başvurunuzu gerçekleştiriniz. 

Erasmus davetiyesi, Bağlı bulunduğunuz üniversiteye yollanmaktadır.

**Detaylı bilgi için; Dünya Turizm Danışmanlık Vize Takip Hizmetleri Ve Organizasyon'un 0 232 482 03 00 veya 0 554 433 79 39 numaralı telefonlarımızı arayınız.

Vize hakkında soru sor

Adres:  Akdeniz Cad. Akdeniz İş Merkezi No: 5 Kat:1 Daire:105 Pasaport / İZMİR 

Gsm: 0 554 433 79 39      

Email:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

EKSELANS TURİZM SEYAHAT ACENTASI – A 6312

S5 Box