Ülkeler | Vizeler

İsviçre Vizesi

Kategori: Diğer Ülkeler

ÖNEMLİ: VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ, ONLİNE RANDEVU İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 0 232 482 03 00 - 0 554 433 79 39 

İsviçre, Avrupa’da yer alan ve coğrafi konumu ile birlikte pek çok ülkeye komşu olması ile yıllar içerisinde bir çok etkileşim sağlayarak kendi kültürel değerlerine katkı sağlayan bir ülke izlenimi ile bilinilmektedir. İsviçre için bilinilmesi gereken ilk bilgi İsviçre’nin bir Avrupa Birliği Schengen ülkesi olmasıdır. Bu sebep ile yurt dışından ülkeye seyahat etmek isteyen kişilerin Schengen ülke kuralları dahilinde resmi işlem sürecine dahil olarak gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin hazırlanması gerektiğinin bilinilmesi büyük bir önem taşıyarak etki sağlamaktadır. Yurt dışı vize başvurularında İsviçre için işlem gerçekleştirerek ülkeye gidiş sağlamak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları resmi vize başvuru sürecine tabii olarak işlem gerçekleştirmelidir.

İsviçreVize başvurularında gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesinde resmi işlem süreci için teslim alınacak olan belgelerin ve pasaport işlemlerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde bir ay öncesinden hazırlık süreci dahilinde olması resmi işlem alımı sırasında yaşanabilecek olan sorun ve eksik belge gibi olumsuz nitelikte bilgiler ile karşılaşılmaması açısından önemli bir husus etkisi göstermektedir. Vize başvurularının hazırlık sürecinde hizmet vermekte olan ve gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin hazırlanmasında hizmet veren Dünya Vize danışmanlığı aracılığı ile alınan randevu dahilinde resmi işlem sürecine dahil edilmesi gereken pasaport ve evrak işlemlerinin hazırlanarak süreç hakkında detaylı bilgi aktarımı vize danışmanlığı aracılığı ile sağlanmaktadır. Vize başvurularında gerekli işlemlerin aktarımının sağlanmasında vize danışmanlığı desteği ile İsviçre Konsolosluğu’ndan alınan randevu dahilinde gerekli belgelerin ve pasaport işlemlerinin aktarımı sağlanılarak resmi işlem sürecine dahil olunulmaktadır. Gerçekleştirilen süreç için işlemlerin alımında İsviçre Konsolosluğu’ndan alınan randevu saatinden erken bir saatte binada bulunuluyor olması randevu iptali ve işlem aksaması gibi sorunların önüne geçecek olan önemli bir faktör etkisi göstermektedir.

Vize hakkında soru sor

Adres:  Akdeniz Cad. Akdeniz İş Merkezi No: 5 Kat:1 Daire:105 Pasaport / İZMİR 

Gsm: 0 554 433 79 39      

Email:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

EKSELANS TURİZM SEYAHAT ACENTASI – A 6312

S5 Box